CompanyLikrom Analitik Çözümler Paz. San. ve Tic. A.Ş. 3 Ocak 2003 tarihinde merkezi İstanbul ve şubesi Ankara’da olmak üzere kurulmuştur. Firma sürekli olarak kendini yenileyen ve teknolojik gelişmeleri yakından takip eden satış ve satış sonrası destek veren uzman ekibiyle hizmet vermektedir. Çalışanlar sorumlu oldukları konu ile ilgili eğitimlerini temsilciliği yürütülen markaların çeşitli bölgelerinde yer alan merkezlerinde almakta ve rutin olarak bu eğitimlerini tekrarlamaktadırlar.

Firmamızın ana temsilciliği sıvı kromatografi ve kütle spektrometresi cihaz ve sarflarında dünyanın en önde gelen markası olan Waters Corporation firmasıdır. Ayrıca yine kendi sınıflarında ilk ve öncü olan termal analiz cihazları üreticisi TA Instruments, çözünürlük cihazları üreticisi Hanson Research ve elementer analizör cihaz üreticisi Eurovector firmalarının cihaz, yedek parça, sarf malzeme satış ve satış sonrası hizmetlerini sağlamaktadır.

Kalitede güvenirliği, bilgi birikimini sürekli arttıran yaratıcı ekibiyle teknoloji ile birlikte artan ürün yelpazesinin pazarlama ve satışının yanısıra montaj, aplikasyon; eğitim, yedek parça, bakım ve onarım konularında ciddi yatırımları ve yenilikleri bünyesinde barındırmayı kendine amaç edinmiştir.

Hedefimiz sağladığımız hizmetlerde en yüksek kaliteyi hızlı ve doğru çözümlerle müşterilerimize ulaştırmak ve onların beklentilerini aşmaktır. Firmamız yüksek kalitede ürünler sunmanın yanısıra servis ve hizmet faaliyetlerini de en yüksek kalitede yürütmektedir. Deneyimli ve bilgili kadrosuyla, sürekli ve düzenli servis hizmetleri sayesinde satışını yaptığı ileri teknoloji ürünlerinin her zaman ek yüksek performansla çalışmasını sağlar.